Destek Hattı:

0532 785 44 65

Makaslı Lift


Makaslı Lift


Ürün Kodu: 1721

 

Makaslı Lift, olduğu yerden yukarı doğru yükselen ve böylece erişilmesi güç yerlere kolayca ulaşılmasını sağlayan makaslı hidrolik platformlardır. Makaslı Lift, sağlam olması nedeniyle, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlamaktadır. Makaslı Lift sayesinde, binlerce kg gelen yükleri kolayca ve güvenli bir şekilde kaldırmanız mümkündür. Makaslı lift, direk olarak yere monte edilebileceği gibi, çukura da monte edilebilir. Sanayi, üretim hattı, yükleme alanları gibi birçok alanda makaslı liftler kullanılmaktadır. 2010 yılından bu yana birçok kurumsal firmaya Makaslı Lifler, Makaslı Platformlar kuran firmamız, makaslı lift konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Makaslı Lift, bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde, inşaat sektörünün farklı alanlarında, kargo firmaları tarafından, depolama şirketlerinde ürünlerin yüksek raflara yerleştirilmesi gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Makaslı Lift fiyatları, projeye göre farklılık göstermektedir. Makaslı lift ile ortalama 3 ila 16 metre yüksekliğe erişim imkanı bulunmaktadır. Makaslı Platform olarak, akülü ve dizel olan modellerimiz mevcuttur. Ayrıca akülü makaslı lift modellerini, tekerlekli ve tekerleksiz makaslı platform olarak iki kategoriye de ayırmak mümkündür. Akülü Makaslı Lift modelleri, genellikle sessiz olmaları nedeniyle bina içlerinde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bina dışlarında yada çoğrafi açıdan daha zor koşullarda, dizel makaslı platform seçenekleri daha çok tercih edilmektedir.

 

Makaslı Lift veya Makaslı Platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için veya makaslı lift veya makaslı platform fiyat teklifi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Sizlere de hizmet sunmaktan onur duyarız.

Benzer Ürünler

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.