Destek Hattı:

0532 785 44 65

HİZMET DETAY

Yük Asansörü İmalatı

Yük Asansörü İmalatı

Alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, depolarda, binalarda çoğunlukla gördüğümüz özel yapım yük asansörleri yük taşıma işlerinin yoğun olduğu birçok işletmede kullanılmaktadır. Standart ölçü ve kapasite haricinde, siparişinize özgü özel üretim yük asansörleri imalatı gerçekleştiriyoruz.

Bu amaçla ihtiyaçlarınızı doğru anlamak ve analiz etmek için, üretim öncesinde yer keşfi yapıyoruz. Yük platformu kaldırım kapasitesi ve kullanım alanı analizi sonrası size en uygun ölçülerde standart üretim yük asansörlerimizden birini veya size özel özel ölçülerde üretilecek yük asansörümüzü öneriyoruz.

Özel Üretim Yük Asansörleri imalatında, mukaveti yüksek çelik konstüksiyon kullanıyoruz. Yaptığımız keşif sonrasında zemine veya çukura montaj için uygun alan tespiti yapıyoruz. Yük asansörlerimizin kontrolü, butonlu kumanda veya uzaktan kumanda ile yapılabilmektedir. Aşırı yüklere karşı emniyet valfi mevcuttur. Ayrıca hidrolik kaçaklarda veya hortum patlamalarında yükün düşmesini önlemek için, hortum patlama valfleri ve iniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi bulunmaktadır.

Özel İmalat Yük Asansörleri, projenize bağlı olarak Türkiye için tüm il ve ilçelerde, ayrıca hizmet verdiğimiz yurtdışı ülkelerde, ihtiyacınıza uygun olarak yerinde imalatını gerçekleştirilebileceğimiz gibi, Türkiye teslim veya yurtdışı teslim tarafınıza gönderilebilir. Yurtdışı projeleriniz için detaylı bilgi almak veya yük asansörü fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.