Destek Hattı:

0532 785 44 65

Haber Detay

Günümüzde hızla nüfusun artması ve buna bağlı olarak da kentleşmenin hızlanması ile birlikte otopark problemleri doğmuştur. Bunu giderebilmek için imal edilen otoparklarda emniyetli kullanılan ve canlı taşımayan hidrolik sistemlere araç taşıma platformu denilmektedir.

Her geçen gün bina sayısının artması ile artık park yeri bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Bundan dolayı yeni binaların otoparkları binaların altlarında yapılmaktadır. Apartman altlarında ki parkların giriş ve çıkışlarında sorun yaşanabilmektedir. Bu problemleri çözmek için Hidrolik Araç Platformu, Hidrolik Araç Asansörü, Araç Asansörü, Makaslı Araç Asansörü ve Araç Platformları kullanılmaya başlanmıştır. Bu hidrolik sistemler problemleri ortadan kaldırmaktadır. Apartman girişinde bir araç boyu kadar otomatik açılır kapanır platformlar sayesinde araçlarınızı emniyetli bir şekilde binanızın otoparkına bırakabilir ve bu esnada problem yaşamazsınız.

Forces makina, profesyonel kadrosu, yaratıcı çözüm tecrübesi ve tasarımları sayesinde kaliteli ve güvenli üretim öncelikleri ile müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Forces Makina, araç platformları ile sektörde üstün kalite anlayışı ve alt kadrosundan üst kadrosuna kadar kalifiye çalışanları ile tasarım, üretim ve en kullanışlı platform imalatı gerçekleştirmektedir. Zorlu çalışma koşulları, yoğun çalışma temposu, yüksek kapasiteli kaldırma işlemlerinde firmamızın ürünleri tercih edilmektedir.

Platformlarımız ev sahipleri için erişim ve park problemlerini çözmektedir. Platformlarımız;

 • Kullanıcı Odaklı  • Koşullara Uygun    • Dayanıklı olarak imalatı yapılmaktadır.

Forces Makina Platformları

Araçların işletme, konut ve otoparklarda katlar arası istenildiği seviyeden istenilen seviyeye taşımak için kullanılan, hidrolik  sistemlerdir.

Hidrolik silindir ve zincir, platformun hareketini hidrolik ünitenin uyguladığı yüksek yağ basıncı sağlamaktadır.

Hidrolik ünite sadece yukarı çıkarken çalışmaktadır. Aşağıya inerken ise kendi ağırlığı ile inmektedir. Böylece enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Araç platformu 2 ve 4 kolonlu olarak imalatı yapılmaktadır.

Tek taraftan desteklenen sistemler yükü kolon ve kirişten almaktadır.

İki taraftan ve dört köşeden desteklenen sistemler ise kolon ve kirişlere yük bindirmemektedir.

Ayrıca dört köşeden yataklanan sistemlerde giriş çıkış esnasında esneme olmamaktadır

Makine dairesine gerek olmayan hidrolik sistemlerdir

Bir arıza durumunda ya da elektrik kesintisi olduğunda platformu manuel olarak aşağı indirilebilir.

Bütün platformlarımızda hortum patlamasını önlemek için emniyeti sağlayan hortum patlama valfi kullanılmaktadır.

Aşırı yüklemelerde aşırı akım koruma rölesi ve basınç emniyet valfi platformu durdurarak motorun ve sistemin hasar görmesini engellemektedir.

Araç platformu 100 ton kapasiteye kadar üretimi yapılabilmektedir.

Maksimum seyir mesafesi 20 metre olan yerlerde kullanılabilmektedir.

Platform hızı taşıma kapasitesine bağlı olarak 0,05 - 1 m/s aralığında belirlenmektedir.

Zeminde çukur gerektirmeyecek şekilde de araç platformlarımız tasarlanabilmektedir.

Ürünlerimizde tüm güvenlik faktörlerine dikkat edilmektedir.

Talep üzerine sensörlü (aracı görünce açılan) ya da uzaktan kumanda ile otomatik kapı seçeneklerimiz de mevcuttur.

Araç Platformu çalışmalarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hidrolik Araç Platformu Fiyatları

Hidrolik araç platformu fiyatları nedir,  Hidrolik Makaslı araç platformu fiyatları gibi hususlarda sürekli kullanıcılar araştırma yapmaktadırlar. Aynı zamanda bir arayış içerisindedirler. Peki hidrolik araç platformları fiyatlarını hızlı ve kolay bir şekilde nasıl öğrenebilirsiniz? Araç platformu imalatı yapan bir firma ile iletişime gerek tabii ki. Çünkü en doğru ve en iyi bilgiyi size araç platformu imalatı yapan bir firma size verecektir. Platformlar müşterinin isteğine göre kapasite, kat yüksekliği ve kabin ölçüleri dikkate alınarak tekliflendirilir ve buna göre fiyat belirlenir. Forces makina sizin istediğiniz ölçü ve ebatlarda araç platformu imalatı yapmaktadır. Hidrolik araç platformu – araç platformu – hidrolik platform – engelli platformu – hidrolik engelli platformu ürünlerimiz için fiyat almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tamamen özel imalat olan Araç Platformlarımız müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılmaktadır. Kapasiteli ve yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır.  Kullanıcının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, istenilen ölçülere göre özel olarak üretimi yapılmaktadır.

Forces Makina olarak bizler araç platformu dışında, araç asansörü, yük asansörü, yük platformu, makaslı lift, araç otopark sistemi, tır rampası, engelli asansörü, hidrolik yük asansörü çiftli, hidrolik yük asansörü dörtlü olmak üzere diğer ürün ve hizmetlerimiz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz tamamen müşterilerin istediği yük kapasitesi ve ölçülere göre özel olarak tasarlanmaktadır.

Ücretsiz keşif ve teklif almak için lütfen müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alınız.

Diğer Haberler

Yük Platformu
Yük Platformu. 27 - Nisan - 2021
Yük Asansörü
Yük Asansörü. 27 - Nisan - 2021
Makaslı Platformlar
Makaslı Platformlar. 27 - Nisan - 2021
Araç Platformu
Araç Platformu. 27 - Nisan - 2021
Araç Asansörü
Araç Asansörü. 27 - Nisan - 2021

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.